Hakkımızda

Esenyurt korsan taksi kimdir ?

Esenyurt korsan taksi gün boyunca sizlerin ulaşım taleplerinizi çözümler ve karşılar. İstanbul ucuz korsan taksi durağı sizleri hep önemser ve ayrıcalıklı kılar. bize adresinizi söyleyin veya konumunuzu atın biz size gelelim.

Esenyurt korsan taksi uygun fiyatlari, lüks araçlari ve uzman personelleri ile işini zamanında dürüst ve layıkıyla yapmaya özen göstermektedir.

Esenyurt korsan taksi kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterilerine 7 gün ve 24 saat istanbul içi veya istanbul dışına seyahatlerinizde size konforlu seyahat hizmeti sunmaya özen göstermektedir.

Siz sadece nereden alınacağınızı ve nereye gideceğinizi bize söyleyin veya konumunuzu gönderin biz sizi konforlu, rahat ve güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaştıralım.

Rekabetçi fiyat koşulları ile hem cebinizin dostu hem de sizin güvenilir hizmet alacağınız yeni aile dostunuz olmaya geldik.

Neden Esenyurt Korsan Taksi ?

  • Çünkü fiyatlarımız diğer taksilerden daha uygun.
  • Çünkü araçlarımız diğer taksilerden daha yeni.
  • çünkü araçlarımız daha konforlu.
  • Yani uygun fiyatlı ve konforlu yolculuk imkanı için hemen bizi arayın.
  • Koç taksi ücret tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.
  • Çünkü eminiz ki en uygun fiyatları ve en yüksek konforu bizde bulacaksınız.

Korsan Taksi mi lazım ?

Esenyurt Korsan Taksi Günün her saatinde şehir içi ucuz ve konforlu seyahat imkanından yararlanabilirsiniz.
Esenyurt Korsan Taksi, Uygun Fiyatlı Taksiler,
Korsan Taksi Hizmetleri,
Esenyurt Korsan Taksi Rezervasyonu,
Korsan Taksi Şoförleri,
Esenyurt Korsan Taksi Fiyatları,
Esenyurt Taksi Ulaşımı,
Korsan Taksi Güvenliği,
Esenyurt Korsan Taksi Mobil,
Korsan Taksi Hakkımızda Sık Sorulan Sorular,
Esenyurt Korsan Taksi İle İstanbul Turu
Siz değerli müşterilerimizin 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda korsan taksi misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

İstanbul’un en hızlı taksi hizmetini güvenli ve konforlu bir şekilde sunan Esenyurt korsan taksi. İstanbul içi veya istanbul dışı seyahatlerinizin tek adresidir.

İstanbul’da ulaşımı hızlandıran ve kolaylaştıran Koç taksi, özel fiyat tarifesiyle standart taksi fiyatlarından daha uygun seçenekler sunar.

Otogar veya havalimanına ulaşmak isteyen yolcularımızı en kısa sürede gitmek istedikleri yere ulaştırmaktayız. Şehir dışı veya şehir içi 7/24 konforlu lüks araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Korsan Taksi Esenyurt ücret hesaplaması

Gideceğiniz yerin mesafesi (km) güncel ücret ile çarpılarak ortaya çıkar. Ancak yinede çoğu zaman çıkan net fiyatın altında taşıma yaparız. Özellikle bütçesine dikkat eden ve sık seyahat eden yolcularımız için Korsan Taksi hizmeti en avantajlı seçenektir.

İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası ilçe ya da semtlerinden bize ulaşan taksi talepleriniz en yakın konumdaki korsan taksi araçlarımız tarafından karşılanır.

Korsan taksi durağında sabit bir nokta ya da sabit durak söz konusu değildir. İstanbul’un tüm ilçelerinde hazır durumda bekleyen araçlarımız vardır. Yani size en yakın taksi durağı, koç korsan taksidir. Çünkü size en Yakın korsan taksi olmak istedik ve bunu başardık. Bu nedenle istanbul’un her yerinden korsan taksiler ile anlaştık ve araç filomuzu genişlettik.

Siz, bizimle temasa geçtikten dakikalar sonra aracımız adresinizde olacak ve sizi güvenle gideceğiniz yere götürecektir.

Esenyurt korsan taksi bir telefon kadar uzağınızda !

Fiyatlarımız diğer taksilerden daha uygundur. Siz gitmek istediğiniz adresi söyleyin ya da bize konumunuzu atın. Biz fiyat hesaplamasını yapıp size geri dönüş yapalım. Daha fazla bilgi için 0534 630 23 75 arayın.

Gideceğiniz mesafe 30 km’yi geçtiğinde kilometre başına fiyat daha da düşük olur. Çünkü uzun yolda yakıt oranı daha düşük oluyor ve biz bunu siz değerli müşterilerimize yansıtıyoruz. Güzergahınıza göre harita üzerinden fiyatı belirliyor ve öyle yola çıkıyoruz.

Her zaman istanbuldayız ve sizin hizmetinizdeyiz! bize whatsapp veya telefon hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tercih edilmeyi her zaman kendimize ilke edindik çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok değerlidir…

Otogar veya havalimanına ulaşmak isteyen yolcularımızı en kısa sürede gitmek istedikleri yere ulaştırmaktayız. Şehir dışı veya şehir içi 7 gün 24 saat konforlu lüks araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Korsan Taksi istanbul 7/24 taksi hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için

BİZE ULAŞIN