Esenyurt Korsan Taksi | 05346302375 Koç Taksi

Esenyurt Korsan Taksi | 05346302375 Koç Taksi

Koç Korsan Taksi

Kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterilerine 7 gün ve 24 saat boyunca seyahatlerinizde hizmet vermektedir. İstanbul da size konforlu seyahat hizmeti sunmaya özen göstermekte, Siz sadece nereden alınacağınızı ve nereye gideceğinizi bize söyleyin ve biz sizi konforlu, rahat ve güvenilir bir biçimde istediğiniz yere götürelim. Rekabetçi fiyat koşullarımız ile hem cebinizin dostu hem de sizin güvenilir hizmet alacağınız yeni bir aile dostunuz olmaya geldik.

Bizi deneyimlemeye hazır mısınız? 7/24 Korsan Taksi mi lazım koç taksi her an her yerde yanınızda

Koç Taksi

Ekibimiz seçkin ve tecrübeli kişilerden oluşup, araçlarımız çok çeşitli ve her ihtiyaca hitap edecek modellerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin 7 gün 24 saat huzur ve güven içerisinde şehir içi ve şehir dışı ulaşımlarınızda Koç Taksi misafir perverliği ve kalitesiyle hizmetinizdeyiz.

Koç taksi
bir telefon kadar uzağınızda !

Fiyatlarımız diğer taksilerden daha uygundur. Gitmek istediğiniz mesafe ile ilgili ücret bilgisi almak isterseniz arayın. Mesafe 30km’yi geçtiğinde kilometre başına fiyat daha da düşük olur. İstanbul’un yolları ve trafiğinin iyileşmesini hepimiz arzu ediyor ve yanısıra araç çağırırken güzergaha göre harita üzerinden fiyatı belirliyor ve öyle yola çıkıyoruz.

Her zaman istanbuldayız ! Her zaman Yanınızda ve yakınınızdayız.
bize whatsapp ve telefon hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Tercih edilmeyi her zaman kendimize ilke edindik müşterimizin (Müşterilerimizin) memnuniyeti bizler için çok değerlidir…

İstanbul’un en iyi korsan taksi durağı | Yakında bir taksi | En akın Taksi | Koç korsan taksi hayırlı yolculuklar diler.

Korsan Taksi istanbul 7/24 taksi hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için

BİZE ULAŞIN